0542 554 80 66
0212 241 72 33

Siamp Yetkili Servis

Siamp Yetkili Servis

İstanbul Şişli merkezli firmamız sizler için Türkiye genelinde hizmet vermekten gurur duyar. Siamp ürünlerinin ilk üretim gününden günümüze tüm modellerine ait yedek parça temini konusunda tek yetkili firmayız. Siamp yedek parça teminini anlaşmalı kargo firmamızla hizmet veriyoruz. Türkiye genelinde gönderim yapıyoruz. Kargolarımız en geç 48 saat içinde elinizde olur.

Tema Banyo Ürünleri

Ülkemizin 40 yıllık büyük ve güvenilir şirketlerinden Tema tarafından üretilen ürün kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Kalite hızlı servis ve uygun fiyat garantili gömme rezervuar markası olan Siamp özellikle yetkili ve hızlı servisi ile dikkat çekmektedir. Bir ile Gerçek Tesisat olarak yaptığımız anlaşma ile 20 yıldır ortak çözümler üretmekteyiz. Tüm modelleri hakkında tüm detaylara vakıf olmamız nedeniyle ülke genelinde telefonla iletişim kurabilir ve her türlü sorununuza çözüm önerisi alabilirsiniz.

Hızlı Ve Garantili Servis

Ülke genelinde servis ağı oldukça geniş olan firmamız servis süresini 24 saatin altında vermeye gayret etmektedir. Banyo ve rezervuar üniteleri su tüketimi konusunda önemli olduklarından derhal möüdehale edilmelidir.İstanbul, Bursa, Kocaeli, Yalova,Çanakkale, Tekirdağ ilçelerinde hızlı ve garantili hizmeti sunmaktayız. Bizimle iletişime geçer geçmez en hızlı ve doğru çözüme kavuşmuş olacaksınız.
Siamp Yetkili Servis Siamp Yetkili Servis Reviewed by N@vi on 07:37 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.